25 февраля 2026
У Києві після нещодавньої масованої атаки РФ на даху ресторану McDonald's на Дарницькому майдані знайшли фрагмент балістичної ракети Іскандер. Про це повідомила фандрайзингова платформа United24.
Зазначається, що внаслідок російської атаки по Україні в ніч на 22 лютого уламок ракети Іскандер опинився на даху McDonald's у Києві. Частину боєприпасу виявили на будівлі після обстрілу.
Ракета Іскандер має дальність близько 500 кілометрів, а швидкість перевищує 8000 кілометрів на годину.
Нагадаємо, що в ніч проти 22 лютого росіяни атакували енергетичні об'єкти України, логістику та інфраструктуру водопостачання. Під час атаки було випущено майже 50 ракет, 22 з яких балістичні, та 297 дронів різних типів.
Сьогодні вночі російські війська запустили по Україні одну балістичну ракету Іскандер-М та 126 дронів різних типів. Зафіксовано влучення балістичної ракети та 20 ударних БПЛА на 11 локаціях.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Заштовхали в одному пеньюарі до літнього актора без штанів: заслужена артистка України розповіла про жахливий випадок зі зйомок у 90-х 24 апреля 2026
Заштовхали в одному пеньюарі до літнього актора без штанів: заслужена артистка України розповіла про жахливий випадок зі зйомок у 90-х Інцидент назавжди залишив відбиток у пам'яті знаменитості
Гастрит може спровокувати передчасне старіння 24 апреля 2026
Хто б міг подумати, що гастрит навіть на таке здатен?
"8 - це чудово!": в день народження принца Луї королівська сім'я показала, як він грається на пляжі 24 апреля 2026
Палац у 8 день народження принца Луї поділився атмосферним відео з його іграми на пляжі