29 октября 2014
По состоянию на 6 утра среды, 29 октября, подключено к централизованному отоплению 98,4% жилых домов.
Об этом сообщает пресс-служба ПАО "Киевэнерго".
К ЦО подключено 9426 жилых домов (управляются коммунальными ЖЭО, ЖСК, ОСМД и ведомственные дома).

Также подключено 492 детсада, что составляет 100% от общего количества, и 213 лечебных учреждений (93,8%).
Напомним, подключение жилого фонда Киева к системе централизованного теплоснабжения началось 22 октября.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kiyany.obozrevatel.com
← Вернуться на предыдущую страницу
У Техасі зазнав аварії літак ВМС Мексики: щонайменше п'ятеро загиблих 24 декабря 2025
Літак транспортував пацієнтів із важкими опіками до Техасу для подальшого лікування. У регіоні спостерігалася майже нульова видимість через густий туман.
Наталка Денисенко розсекретила справжню причину сварки з Ксенією Мішиною, яка звинуватила її в "продажі душі дияволу" 23 декабря 2025
Наталка Денисенко розсекретила справжню причину сварки з Ксенією Мішиною, яка звинуватила її в "продажі душі дияволу" Актриса намагалася вийти на зв’язок із Мішиною після конфлікту
США заборонили імпорт усіх іноземних дронів — основний удар припав на DJI 23 декабря 2025
Федеральна комісія з зв'язку (FCC) США заборонила (PDF) ввезення в США нових дронів, виготовлених за межами країни — винятки становлять лише моделі, які порекомендує Міністерство оборони або Міністерство внутрішньої безпеки. В першу чергу, захід спрямований проти найбільшого виробника дронів у світі — китайської компанії DJI.