19 сентября 2013
Транспортна революція у Києві. У столиці з'явиться єдиний електронний квиток на маршрутки. Про це заявив міський градоначальник Олександр Попов. Квиток буде на день, на тиждень і на рік. Чим більший термін використання проїзного - тим більшою буде знижка на нього. Жетони у метро також замінять електронними квитками.
Їх вартість так само залежатиме від кількості поїздок. Чим менше, тим дорожче. У ЗМІ вже просочилася інформація, що зараз у мерії обговорюють варіант, за яким квиток на одну поїздку обІйдеться в 4 гривні, а якщо брати відразу на 90, то одна поїздка буде коштувати всього дві з половиною гривні. Досвід підземки планують поширити і на автобуси, тролейбуси та трамваї.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Apple готує новий гаджет, якого ще ніколи не випускала 26 июня 2026
Apple готує новий гаджет, якого ще ніколи не випускала
Названо необхідну кількість зелені в день, яка знижує ризик розвитку серцевих захворювань 26 июня 2026
Нітрати – це солі азотної кислоти, які впливають на артеріальний тиск. Їх основними джерелами є…
Лукашенко заявив про зустріч із представниками Зеленського 26 июня 2026
Лідер Білорусі наголосив, що у разі ескалації ситуації конфлікт може набрати інших обертів.