2 ноября 2016
В начале декабря на ВДНХ начнется зимняя сказка для горожан. По словам организаторов, тут откроется самый большой в Украине каток.
Помимо этого, посетителей ожидает зимняя резиденция Санты. Также гостей зимнего городка ждут горки, зимние аттракционы, рождественская ярмарка, рыцари ледового замка и причудливые герои "Гуляндии".
Все развлекательные программы на ВДНХ стартуют уже через месяц, а вход для посетителей будет свободным.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Газовані напої без цукру можуть принести проблеми з волоссям, шкірою та нігтями 29 марта 2026
Здавалося б, що шкідливого у солодкому газованому напої, якщо в ньому немає цукру?
Microsoft зробить Windows 11 стабільнішою завдяки посиленню вимог до драйверів 29 марта 2026
У цьому році Microsoft планує підвищити стабільність і продуктивність Windows 11. Це не дивно, оскільки виявилося, що програмна платформа не надто впевнено почувається в корпоративному секторі з точки зору надійності. Черговим кроком на шляху до виправлення ситуації стане посилення вимог до драйверів.
На Гаваях розбився гелікоптер із туристами 29 марта 2026
Гелікоптер Hughes/MD 500 перевозив пілота та чотирьох пасажирів під час "туру для шукачів гострих відчуттів"