25 марта 2012
В столице ребенок отравился ядом, разбросанным местными жителями с целью отравления собак, сообщает "Сегодня".
Как стало известно, ребенок прошел лечение и остался жив. Напомним, ранее сообщалось, что на днях могут выселить приют для животных, который находится на улице Верховинной в Киеве. В этом случае на улице останутся 100 собак.
Решение о закрытии приюта принял Апелляционный суд Киева.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kiyany.obozrevatel.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Вірус Hades лякає ШІ-сканери запитами на створення ядерної та біологічної зброї 13 июня 2026
Експерти Socket виявили вірус під назвою Hades, метою якого є атака на проекти з розробки програмного забезпечення на рівні ланцюга постачання. Він має оригінальний захист від сканерів на основі штучного інтелекту — провокує відмову в їхній роботі, надсилаючи недопустимі запити.
США та Іран готують угоду до саміту G7 - ЗМІ 13 июня 2026
Потенційним місцем підписання документа розглядається Женева у Швейцарії.
У Польщі прийняли на озброєння F-35 13 июня 2026
Пілоти польських F-35 здійснили урочисті прольоти над Гданськом, Варшавою та Краковом у рамках акції "Привітання з Польщею".