В Киеве снесли рынок с секонд-хендом

10 марта 2016

В Святошинском районе Киева возле станции метро "Академгородок" в среду, 9 марта, коммунальщики начали демонтаж незаконного рынка.

Об этом на своей странице в соцсети Facebook написал директор Департамента городского благоустройства и сохранения природной среды КГГА Дмитрий Белоцерковец.

"На Академгородке разбирают незаконный секонд-хенд рынок", - сообщил Белоцерковец.

Чиновник добавил, что в ближайшие дни коммунальщики планируют "разобрать еще два ряда незаконных МАФов".

Как сообщалось, ранее в Днепровском районе Киева коммунальщики демонтировали ряд незаконно установленных МАФов на Ленинградской площади.

kiyany.obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названі продукти, які багаті пробіотиками 20 июня 2026

Пробіотики, тобто корисні для травлення бактерії, допомагають в цілому покращувати здоров’я людини. Є деякі продукти,…

Сучасні роботи освоїли багато, але навколишній світ вони все ще не розуміють 20 июня 2026

Сучасні роботи опанували безліч нових завдань: вони змішують коктейлі, бігають марафони та складають білизну. Але опанувати безліч дій і виконувати їх за командою вони поки що не здатні. Це розходження було легко помітити на заході Robotics Summit, що відбувся в кінці травня в Бостоні. У брошурах говорилося одне, а творці роботів говорили зовсім інше, пише Tech Xplore.

Підпали майна, пов’язаного зі Стармером: українець отримав 7 років тюрми 20 июня 2026

Суд встановив, що Лавринович здійснив ці напади після того, як його завербував російськомовний користувач Telegram з псевдонімом "El Money".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стандарт вікна 0.5
Стандарт вікна

Отзывов: 1

АНЦ  
АНЦ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше