12 декабря 2020
В Киеве на Софийской площади в ходе акции протеста сожгли чучело Вселенского Патриарха Варфоломея. Об этом сообщает телеканал NewsOne.
Акция протеста была организована людьми, которые недовольны заявлением Патриарха Варфоломея о том, что Онуфрий не является Блаженнейшим митрополитом Киевским и всея Украины, а также главой Украинской православной церкви.
Ранее, 4 декабря в Киеве на Софийской площади прошел митинг против Вселенского Патриарха.
Также сообщалось, что что Синод Православной церкви Кипра одобрил решение о признании автокефалии Православной церкви Украины.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені попереджають: соціальні мережі незабаром зіткнуться з масовими набігами ШІ-агентів 1 февраля 2026
В обозримому майбутньому соціальні мережі можуть почати піддаватися масовим атакам ботів з штучним інтелектом, які імітують поведінку людей і експлуатують схильність середньої людини слідувати за натовпом. Вони зможуть поширювати недостовірну інформацію, переслідувати користувачів і впливати на політичні процеси.
Мерц відреагував на ідею армії ЄС в Україні 1 февраля 2026
Канцлер ФРН висловив скептицизм щодо можливої участі європейських миротворців в Україні після війни.
На Київщині Lexus розірвало на частини після зіткнення з вантажівкою: є постраждалий 1 февраля 2026
На Київщині Lexus розірвало на частини після зіткнення з вантажівкою: є постраждалий. Фото Обставини аварії встановлять слідчі