16 марта 2026
З суботи, 14 березня, щодо приватних маршрутних таксі Києва вартість проїзду зросла з 15 до 20 гривень. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Згідно з оголошеннями, розміщеними в маршрутках, підвищення вартості пов'язане зі "значним подорожчанням палива та з метою забезпечення виходу автобусів на лінію".
Востаннє ціна на проїзд у столичних маршрутках підвищувалася навесні 2022 року.
При цьому вартість проїзду в метро, трамваях, тролейбусах та муніципальних автобусах залишається незмінною з початку повномасштабної війни – 8 гривень. А купуючи проїзний на 50 поїздок, вартість однієї знижується до 6,50 гривень.
Напередодні стало відомо, що київська електричка поновила ціни на проїзд. Чергове підвищення вартості квитка пов'язане із запровадженням спеціального комісійного збору.
А сьогодні вранці стало відомо, що у Києві електротранспорт припинив рух на окремих ділянках. Це пов'язано із масованою російською атакою.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Олена Кравець зазнімкувалася з 9-річними сином та донькою в вишиванках 28 апреля 2026
49-річна акторка зазнімкувалася з сином і донькою в вишиванках і розповіла про їхні плани на літо
Амаль Клуні посвітила розкішними ніжками у міні кольору фуксії на премії, де нагородили її чоловіка 28 апреля 2026
Амаль Клуні супроводила чоловіка, Джорджа Клуні на премію Чапліна. Вона була у сукні кольору фуксії, яка відкривала її стрункі довгі ніжки - фото
Перший СПГ-танкер пройшов Ормузькою протокою 28 апреля 2026
До цього декілька суден із катарським СПГ наближалися до протоки, втім, так і не наважилися її перетнути.