15 октября 2015
В Киеве по состоянию на утро четверга, 15 октября, включили отопление в 72,6% жилых домов.
Об этом сообщает пресс-служба ПАО "Киевэнерго".
Больше всего домов уже отапливаются в Подольском районе (86,1%), меньше всего – в Днепровском (48,5%).
Также тепло появилось в 95,8% столичных детсадов, 94,6% школ, 93,3% лечебных учреждений.
Подробности по всем районам Киева смотрите в таблице.
Как сообщалось, с 5 октября в Киеве начали включать отопление в учреждениях социальной инфраструктуры.
kiyany.obozrevatel.com
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Блекаут підкрадається до Москви: в області палає підстанція 17 января 2026
Частина міста Серпухов, що за 100 км від Москви, залишилася без світла. Цієї ночі синоптики обіцяють у місті -29 градусів.
OpenAI запустила дешеву підписку на ChatGPT по всьому світу 17 января 2026
OpenAI оголосила про глобальне розширення доступу до більш дешевої платної підписки ChatGPT Go, яка тепер доступна по всьому світу. Раніше цей тариф був протестований в Індії в серпні, а потім з'явився ще в 170 країнах. У компанії заявили, що на ринках, де Go вже був доступний, спостерігалося активне використання сервісу для таких завдань, як письмо, навчання, створення зображень та інших задач.
Авіакомпанії США попередили про можливу військову активність 17 января 2026
Мова йде про повітряний простір над Мексикою, іншими країнами Центральної Америки, а також Еквадором, Колумбією та ділянками повітряного простору над східною частиною Тихого океану.