26 августа 2010
Відповідно до Генплану розвитку Києва до 2025 р., який наразі розробляється, у центрі столиці заборонять будувати багатоповерхівки, а охоронні зони навколо пам'яток культури збільшать у 2 рази.
Про це повідомила начальник управління Генерального плану міста КО «Центр містобудування та архітектури» Тетяна Нечаєва під час наради, передав кореспондент ГолосUA.
“Ми очікуємо, що з урахуванням розробок Академії української архітектури будуватимуться висотні комплекси — тільки не в центральній історичній частині міста. Це буде суворо заборонено. А Інститут державних пам'ятко-охоронних досліджень запропонував збільшити буферні або охоронні зони цих пам'яток десь у 2 рази і встановити на Правому березі Дніпра і на окремих рекреаційних зонах Лівого берега зони природоохоронного ландшафта”, - зазначила Нечаєва.
При цьому вона зауважила, що немасштабна висотна забудова спотворила історичне значення національних пам'яток — Софії і Києво-Печерської Лаври, тому багатоповерхові будинки, за її словами, дозволять будувати на в'їздах до міста, а також в периферійних районах.
Крім того, вона зазначила, що навколо Меморіального заповідника Лук'янівського кладовища та Биківнянських могил планується збільшити охоронні зони.
Чтобы узнать больше, читай отзывы.
golosua.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Розвідка США розсекретила дані про американські біолабораторії в Україні 14 июня 2026
Одна з українських біолабораторій могла зберігати небезпечні патогени і залишалася під загрозою захоплення Росією.
Путін пообіцяв створити супутникове угруповання, що перевершить Starlink 13 июня 2026
Путін зазначив, що перші супутники, здатні виконувати подібні завдання, з'явилися ще 2023 року, а 2024-2025 років проект продовжив розвиватися.
США та Іран готують угоду до саміту G7 - ЗМІ 13 июня 2026
Потенційним місцем підписання документа розглядається Женева у Швейцарії.