В Китае проект "автобуса над дорогой" признан аферой

5 июля 2017

Власти Китая провели расследование по проету "приподнятого над проезжей частью" автобуса. В официальном заявлении, которое обнародовали 4 июля, сказано, что проект является мошенничеством.  

По делу арестовано более 30 человек, после заявления 72 инвесторов.  Ущерб оценивается в $1.3 миллиарда (на октябрь 2016-ого).

По решению города, испытательные пути длиной 300 метров будут снесены, а единственная модель поставлена на хранение в гараж.

Напомним, испытания автобуса прошли в августе 2016 года.

Власти Китая назвали автобус-портал обманом инвесторов

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китай направить 295 млрд доларів на будівництво центрів обробки даних для штучного інтелекту в найближчі п’ять років 9 июня 2026

Не лише США чи ЄС формують національні програми розвитку галузі штучного інтелекту. За даними Bloomberg, китайські влади мають намір у найближчі п’ять років спрямувати на ці цілі близько 295 млрд доларів, зводячи центри обробки даних для ШІ по всій країні.

Вчені перетворили одноразові стаканчики на поглиначі CO2 з повітря 9 июня 2026

Вчені з Данії поєднали вирішення двох актуальних проблем нашої цивілізації в одному дослідженні, запропонувавши знизити вуглецевий слід за рахунок використання переробленого пластику, наприклад, одноразових стаканчиків для напоїв та іншого сміття. Пластик виявився перспективною основою для сорбентів, призначених для захоплення вуглекислого газу з атмосфери та промислових викидів, що дозволяє утилізувати його з користю для клімату.

Перші реальні фото Vivo X Fold 6 вже з'явилися в мережі: є чим здивувати 9 июня 2026

Перші реальні фото Vivo X Fold 6 вже з'явилися в мережі: є чим здивувати

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Glow-Mi 4.9
Glow-Mi

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше