19 ноября 2022

Українська співачка Jerry Heil (справжнє ім'я Яна Шемаєва) презентувала потужний кліп та пісню "Козацькому роду", де задіяла козаків, ЗСУ та Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. В тексті вона порадила окупантам стерегтися українців та тікати до себе на рідні болота.
Ще до релізу трек став вірусним в мережі. Про це зірка розповіла на своєму YouTube-каналі.
"Козацькому роду" за короткий час ще до публікації став саундтреком сьогодення, зібравши тисячі відео людей в мережах, зокрема і бійців. Хотілося передати саме оркестровим звуком велич наших предків. Козацький ген – в наших клітинах. В наших жилах – їхня кров", – йдеться в тексті.

Артистка потужно заспівала про те, що українські військові, як і козаки, воюватимуть за свою свободу і перемагатимуть.
"Хто не знає броду
Не ідіть по воду
Повертайтеся в болото
Бо тут отаман Залужний
Воєвода трушний
Україні Богом даний
Пеклом раші суджений", – йдеться в рядках "Козацькому роду".

Для кліпу зірка використала кадри з кінематографа про українських козаків, а також відео з передової. Завдяки монтажу можна прослідкувати закономірність у захисті України сьогодні та багато років тому.
Раніше OBOZREVATEL писав, що Яна Шемаєва відреагувала на результати "Суспільного" щодо десятки фіналістів Нацвідбору на "Євробачення-2023". Про радісну новину виконавиці розповіли, адже сама вона в цей час була в літаку без зв'язку.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Переваги ранкової зарядки назвали вчені 21 июля 2026
Більшість людей знають, що регулярні легкі тренування вранці корисні для організму. Останнім часом вчені надають…
Мільйони повз бюджет: у Британії заявили про тютюнову схему в Україні 21 июля 2026
Мережа використовувала офшорні структури для наповнення ринків України та ЄС контрабандними сигаретами, ухиляючись від сплати податків на суму близько 180 мільйонів фунтів стерлінгів (майже 200 мільйонів євро) на рік.
Експерти порівняли 258 смартфонів: переможцем став ані iPhone, ані Samsung 21 июля 2026
Експерти порівняли 258 смартфонів: переможцем став ані iPhone, ані Samsung