В Мінекономрозвитку не підтверджують повне блокування Росією транзиту українських вантажів

10 апреля 2016

В Міністерстві економічного розвитку і торгівлі не мають офіційного підтвердження інформації щодо блокування Росією транзиту українських вантажів.

Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська.

"Поки ця інформація не є підтвердженою, є зафіксована певна кількість таких випадків і їх стає дедалі більше - але підтвердження повного блокування нема", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше голова асоціації "Укркондпром" Олександр Балдинюк заявив, що Росія повністю блокувала транзит українських вантажів через свою територію.

"Для 'кондитерки' транзит закритий остаточно. Тільки-но повідомили, що росіяни повертають наші вагони, що йдуть на Середню Азію",- розповів він.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Атака" на Валдай: росіяни не чули роботи ППО 30 декабря 2025

Кількість дронів, озвучена Сергієм Лавровим, яка нібито брала участь в атаці, значно перевищує загальну кількість зафіксованих ППО по всій території Росії тієї ночі.

У РФ зробили заяву про вибори президента України 30 декабря 2025

Численні українці, які живуть у Росії, повинні мати право голосу під час проведення в Україні виборів, заявив Лавров.

Генерали РФ прикрашають для Путіна реальний стан фронту - ЗМІ 30 декабря 2025

Аналіз заяв військового оточення російського диктатора виявив систематичний перегиб у оцінках результатів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше