14 сентября 2023
Речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова заявила про "жорстку відповідь" та "кару" за добивання Кримського мосту. Про це вона сказала на брифінгу на Східному економічному форумі.
Вона згадала у своєму виступі начальницю Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк, яка заявляла, що у Кримського мосту залишилося дуже мало часу.
При цьому Захарова кілька разів назвала Гуменюк чоловіком.
Захарова в дусі російської пропаганди назвала удари по мосту екстремізмом з боку "загрузлого в крові українського режиму".
Нагадаємо, у ЗСУ розказали про ситуацію на Кримському мосту.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп відреагував на наміри Маска створити третю партію 7 июля 2025
На думку глави Білого дому, мільярдер "зійшов з рейок", фактично перетворившись на аварію поїзда".
Ведуча телемарафону Соломыя Вітвіцька пригадала, чим її здивував колишній коханий-росіянин у 2022 році 7 июля 2025
"Це була дивна розмова": ведуча телемарафону Вітвіцька пригадала, чим її здивував колишній коханий-росіянин у 2022 році Дзвінок чоловіка був повною несподіванкою для журналістки
У Києві чоловік демонстрував прапор із нацистською символікою 7 июля 2025
У Києві чоловік демонстрував прапор із нацистською символікою