19 апреля 2016
Нижняя палата парламента согласовала законопроект, по которому с 2025 года в стране можно будет купить только электрокары.
С экологическим проектом выступила рабочая партия, однако сначала она хотела вообще запретить машины работающие на бензине и дизельном топливе, однако парламент такую инициативу не поддержал.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Huawei представила планшет MatePad Pro Max, смартфон Nova 15 Max та безліч смарт-годинників 7 мая 2026
Компанія Huawei провела в тайському Бангкоку презентацію, на якій анонсувала планшетний комп'ютер MatePad Pro Max, смартфон Nova 15 Max, а також розумні годинники Watch Fit 5, Watch GT Runner 2 Racing Legend Edition, спеціальну версію Watch Ultimate Design Spring Edition та дитячі Watch Kids X1.
Результат перевершив очікування: Ілона Гвоздьова несподівано змінила образ. Фото до і після 7 мая 2026
Результат перевершив очікування: Ілона Гвоздьова несподівано змінила образ. Фото до і після Танцівниця зізналася, що довго не могла наважитися на зміни
Виведення військ США з Німеччини: Польща та Литва зробили пропозицію 7 мая 2026
Варшава та Вільнюс оголосили про готовність прийняти американських солдатів, якщо їхня кількість у Німеччині буде скорочена.