4 января 2012
Сегодня Киевский метрополитен будет работать дольше, чем обычно. Об этом сообщает Киевская горгосадминистрация.
Согласно распоряжению, коммунальное предприятие Киевский метрополитен 31 декабря 2011 с 20:00 увеличит количество пар поездов на линиях метро в соответствии с пассажиропотоком. В ночь с 31 декабря на 1 января работу метро продлят на 3 часа 30 минут.
Кроме того, предприятие Киевпастранс увеличит количество автобусов, трамваев и троллейбусов 31 декабря с 20:00. А 1 января 2012 работа общественного транспорта продлится до 04:30. Также будет организована работа отдельных маршрутов, которые курсируют от станций метро в ночное время (после 4:30) с большим интервалом движения.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kiyany.obozrevatel.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Польща перехопила російський розвідувальний літак 26 декабря 2025
У цей же час з боку Білорусі десятки об'єктів, ймовірно метеозондів, порушили повітряний простір Польщі.
Прототип китайського левітуючого вагона за дві секунди розігнався з місця до 700 км/год 26 декабря 2025
Китайські розробники досягли нової висоти в сфері технологій поїздів, що левітують на магнітній подушці — маглевів. Прототип з масою вагона не менше однієї тонни за дві секунди розігнали з нуля до 700 км/год. Прорив забезпечив просування в багатьох напрямках, від надпровідності до систем контролю потужності та її рекуперації під час екстреного гальмування. Заповітна позначка в 1000 км/год стала трохи ближчою.
Галкін у Різдво звернувся до фанатів українською та розізлив росіян чіткою позицією 26 декабря 2025
"Російська мова забута". Галкін у Різдво звернувся до фанатів українською та розізлив росіян чіткою позицією У Різдво він звернувся до своїх підписників одразу кількома мовами