В ОАЕ найсильніші повені за 27 років

29 июля 2022

У Фуджейрі, Рас-Аль-Хаймі та Шарджі (ОАЕ) рятувальники борються з наслідками повені, спричиненої найсильнішими опадами за останні 27 років. Про це повідомляє Gulf News.
 
Загалом 879 людей було врятовано у Шарджі та Фуджейрі.
 
"Близько 40 волонтерів допомагали перевозити людей на своїх повнопривідних автомобілях, а також на автобусах та громадському транспорті. Також було 60 волонтерів, які дбали про евакуйовані сім'ї", - йдеться у повідомленні.
Влада зазначила, що про жертв інформації поки немає.

Повідомляється, що Міністерство суспільного розвитку ОАЕ надало 827 готельних номерів, у яких можуть розміститися до 1885 осіб із різних куточків країни.
Раніше повінь також сталася на півдні Ірану, де внаслідок стихійного лиха загинули 22 особи.
Також повідомлялося, що у російському місті Сочі одна з річок вийшла з берегів і затопила цілі квартали.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ізраїль підрахував, скільки ракет залишилося в Ірану та Хезболли 7 апреля 2026

На тлі цих оцінок Ізраїль поступово готується поєднувати оборонні заходи з частковим поверненням до цивільного життя.

Порт Усть-Луга відновив перевантаження нафти - ЗМІ 6 апреля 2026

Попри відновлення роботи порту, атаки суттєво вплинули на російську нафтову інфраструктуру.

Іран висунув умову для відкриття Ормузької протоки 6 апреля 2026

Тегеран заявив, що повністю відкриє Ормузьку протоку лише після того, як йому компенсують фінансові збитки, завдані війною.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Профі Строй 5.0
Профі Строй

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше