В одному з російських сіл воювати забрали всіх чоловіків

26 сентября 2022

У селі Тюменево Кемеровської області за один день мобілізували всіх чоловіків, які там мешкали. Про це у суботу, 24 вересня, повідомляє Нова газета. Європа.
За словами співрозмовника видання, за день було мобілізовано 59 осіб, 26 вересня вони мають прийти до військкомату.
 
Як розповіла журналістам в ефірі телеканалу Дощ мешканка Новосибірська Дар'я, родичі якої живуть у Тюменеві, всього у селі зараз проживає близько сотні осіб, а повістки прийшли всім, окрім старих людей. Жінка також стверджує, що під мобілізацію потрапили ті, хто не служив, людина, звільнена з армії за статтею, та чоловік, у якого шестеро дітей. 

Раніше повідомлялося, що у відповідь на оголошення Путіним часткової мобілізації в РФ, росіяни почали масово виїжджати з країни.

Путін посилив покарання за відмову воювати

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Тіматі уїдливо відповів СБУ, яка оголосила путініста в розшук 10 сентября 2025

Тіматі уїдливо відповів СБУ, яка оголосила путініста в розшук Репер активно підтримує російський напад

Конгресмен США закликав Трампа до дій через "напад РФ на Польщу" 10 сентября 2025

Джо Вілсон підкреслив, що такі дії є безпосередньою атакою Росії на союзника по НАТО.

Apple Watch SE 3, Series 11 і Ultra 3: потужні новинки з 5G, просунутими фішками моніторингу та довгою роботою 10 сентября 2025

Apple Watch SE 3, Series 11 і Ultra 3: потужні новинки з 5G, просунутими фішками моніторингу та довгою роботою

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше