22 декабря 2024
Частина польського уряду обурилася через червоно-чорні прапори УПА на бронетранспортерах, які передали Україні. Зокрема міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш назвав це "провокацією" у своєму мікроблозі в X (Twitter).
Польський чиновник відерагував таким чином на відео, опубліковане в профілі WarNewsPl в X, де можна бачити червоно-чорні прапори Української повстанської армії на польському бронетранспортері Rosomak. В підпису до відео також є зверенення до міністерства оборони Польщі з проханням "утрутитись".
"Прапори УПА на бронетранспортерах Rosomak, які Польща постачає українській армії, є провокацією, що не мала відбутися", - написав міністр.
Косіняк-Камиш доручив негайно зв'язатися з українським аташе у Варшаві для з'ясування цього питання.
Раніше повідомлялося, що Польща ще в 2023 році планувала передати Україні 100 бронетранспортерів Rosomak.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лопес у кремовому світшоті та білих джинсах покаталася на велосипеді зі своєю 17-річною дитиною. Фото 25 августа 2025
56-річна американська співачка та акторка Дженніфер Лопес поділилася моментами літнього відпочинку в Хемптонсі.
Samsung представила Galaxy Tab S10 Lite – планшет зі стілусом S Pen та великим екраном 25 августа 2025
Samsung представила Galaxy Tab S10 Lite – планшет зі стілусом S Pen та великим екраном
Стало відомо, де водії ризикують втратити машину через махінації з GPS 25 августа 2025
Стало відомо, де водії ризикують втратити машину через махінації з GPS