В Полтаве резко подорожал хлеб

30 января 2013

У Полтаві раптово подорожчав хліб. Розцінки на соціальні сорти зросли на 20-ть відсотків. Раніше буханець коштував дві п'ятдесят, а тепер вже дві гривні 99 копійок.

За словами керівника підприємства "Полтава-хліб", цей крок - вимушений, оскільки місцева влада так і не надала обіцяної кількості зерна. А якщо залишити стару ціну, то завод працюватиме у збиток.

Нагадаю, торік влітку виробники хлібобулочних виробів Полтавщини підписали меморандум про взаєморозуміння. Саме він мав забезпечити стабільність цін в області.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В мережі показали ефектні луки Джессіки Альби на Тижні моди в Парижі. Фото 13 марта 2025

Голлівудська акторка Джессіка Альба відвідала декілька заходів у рамках цьогорічного Тижня моди в Парижі.

Перший у світі пацієнт прожив зі штучним серцем понад 100 днів 12 марта 2025

Чоловік прожив рекордні 100 днів зі штучним серцем в очікуванні донорського органу і дочекався пересадки.

Найкрасивіша жінка у світі зʼявилася на подіумі після довгої перерви 12 марта 2025

Рідкісний вихід: найкрасивіша жінка у світі зʼявилася на подіумі після довгої перерви. Фото Останні кілька років супермодель відійшла від гучних показів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше