15 февраля 2017
Певица Светлана Лобода удивила поклонников откровенным образом. Артистка выбрала для концерта канала МУЗ-ТВ, приуроченного к 14 февраля, смелый наряд.
Лобода в буквальном смысле блистала на сцене. Светлана появилась перед публикой в прозрачном мини с пайетками, сквозь которое просвечивалось нижнее белье.
Бюстгальтер певица вовсе не стала надевать.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп назвав себе "найкращим президентом США" 22 мая 2026
Глава Білого дому заявив, що успіхи США в Ірані "вражають", а самі Штати при ньому отримала те, чого "жодна країна ніколи не мала".
Мірошниченки з дітьми привітали з Днем вишиванки яскравим відео 22 мая 2026
Мірошниченки та їхні діти - Ангеліна, Мія, Марко та Марсель знялися в вишиванках. Як виглядає зіркова родина
Трамп анонсував переговори з президентом Тайваню 21 мая 2026
Цей крок недмінно розлютить Пекін, який вважає Тайвань частиною китайської території. Пряме спілкування між лідерами США і Тайваню практично не існує з 1979 року.