В РФ чотирьох чоловіків звинуватили у підпалі релейних шаф "за гроші"

13 сентября 2024

Управління транспорту МВС Росії у Центральному федеральному округу заявили про затримання чотирьох чоловіків, які підозрюються у підпалі релейних шаф на Московській залізниці за гроші. Про це повідомляє російське провладне інформагентство Интерфакс. 

Інцидент стався на 45 км перегону Електровуглі - Храпунове в районі станції Храпуново Горьківського напрямку Московської залізниці. Загорілися дві релейні та одна батарейна шафа.

"Встановлено та затримано причетних до скоєння підпалу четверо громадян РФ віком від 20 років до 21 року, які проживають у найближчому Підмосков'ї", - йдеться в повідомленні.

Відносно затриманих порушено кримінальні справи за статтею про терористичний акт, вчинений групою осіб за попередньою змовою, вони заарештовані. Затриманим загрожує до 25 років колонії.

Раніше у Росії суд заарештував п'ятьох осіб, яких звинуватили в підпалі гелікоптера в аеропорту Остаф'єво в Новій Москві.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Україна запропонує Польщі спільного історичного героя - ЗМІ 2 июля 2026

Українська сторона запропонує включити до Пантеону Марка Безручка, генерала армії Української Народної Республіки.

Про симптом жирової хвороби печінки попередили лікарі 2 июля 2026

Зловживання алкоголем, віруси гепатиту і ожиріння – ось три основні фактори ризику смерті від хвороб…

Вчені розказали, в яких випадках пити каву марно 2 июля 2026

Недолік сну негативно впливає на весь організм, порушує широкий спектр когнітивних процесів і погіршує увагу.…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пологи 5.0
Пологи

Отзывов: 1

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше