В РФ підозрюваний помер після того, як свідчив проти олігарха Сулейманова

5 октября 2025

Один із фігурантів справи російського мільярдера Ібрагіма Сулейманова про вбивства "минулих років", що свідчив проти олігарха, раптово помер у віці 55 років. Мова про Абакара Дарбішева, повідомляє російська провладна інформагенція ТАСС, посилаючись на джерело у правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, підозрюваного затримали у підмосковному Одинцовому за участю сил спецназу 1 жовтня, помер від "серцевого нападу". Одначе коли саме настала смерть, він не уточнив. 

Проте згідно з даними ВЧК-ОГПУ, це сталося "зараз після свідчень - у машині оперативників".

Померлий ще в 1990-х був лідером так званої "дагестанської" ОЗУ.

Російські ЗМІ повідомляють, що 3 жовтня Сулейманова затримали в Москві. Його підозрюють у вбивстві "минулих років".

За даними Shot, мільярдеру крім інших замовних убивств інкримінують організацію замаху на екс-главу Федеральної служби фінансового оздоровлення та банкрутства Георгія Таля, яке було скоєно в 2004 році.

Підозрюваним у виконанні вбивства був Дарбішев, якого силовики затримали два дні тому.

Суд у Москві заарештував ще одного фігуранта справи Сулейманова, племінника Абакара Дарбішева 24-річного Муххамеда Дарбішева, якого звинувачують у вбивстві. Про це повідомила прес-служба судів столиці. Але той не визнав провини та відмовився від свідчень.

Самому Сулейманову, якого після обшуків у його будинку у селищі Гірки-2 на Рубльовці, звинуватили у справі про вбивство.

Видання Коммерсантъ повідомляє, що мілярдеру "була потрібна допомога лікарів через захворювання серця". Утім, суд все ж відправив Сулейманова під арешт на два місяці.

Раніше ми вже писали, що Москві за звинуваченням у вбивстві 20-річної давнини затримали мільярдера Ібрагіма Сулейманова.

Хвиля смертей топ-чиновників РФ: розпад системи не приховати

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ОПЕК+ готує підвищення видобутку після зриву поставок через Ормуз - ЗМІ 2 марта 2026

Ер-Ріяд останніми тижнями підвищував видобуток і експорт нафти, готуючись до ударів США по Ірану.

Іран запропонував поновити перемовини - Трамп 2 марта 2026

Деякі іранці, які брали участь у переговорах протягом останніх тижнів, уже мертві, зазначив президент США.

РФ в ООН засудила дії США й Ізраїлю 2 марта 2026

Позицію Росії підтримав Китай, утім більшість представників західних країн у Радбезі наголосили, що саме іранська зброя й російська агресія залишаються ключовими чинниками дестабілізації світового порядку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Романча Роман 5.0
Романча Роман

Отзывов: 1

24dovidki.online 4.6
24dovidki.online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше