13 января 2025
Відкрите горіння на палаючій п'яту добу нафтобазі в російському місті Енгельс (Саратовська область) нібито вдалося ліквідувати. Про це заявив губернатор Саратовської області Роман Бусаргін на своєму Telegram-каналі.
Російський чиновник у заявах щодо вогняного інциденту в Енгельсі уникнув уточнення, що палала місцева нафтобаза Комбінат Кристал. Постраждалий об'єкт він наполегливо називає "промисловим підприємством".
Саратовський губернатор висловив вдячність "всім співробітникам МНС, рятувальникам та іншим фахівцям, які цілодобово перебувають на місці".
На постраждалому через дроновий удар об'єкті "робота продовжується", додав російський чиновник.
Раніше, 8 січня, Генштаб ЗСУ підтвердив удар по нафтобазі у місті Енгельс Саратовської області. Там загорілася нафтобаза, яка постачала пальне для літаків стратегічної авіації РФ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Принцеса Євгенія стане мамою втретє. Фото 5 мая 2026
Принцеса Євгенія Йоркська оголосила про свою вагітність. Вона та її чоловік, Джек Бруксбенк стануть батьками втретє. Принцеса показала миле фото старших дітей зі знімком УЗД
Валерій Харчишин розсмішив історією про "передсмертне повідомлення" дружині з літака 4 мая 2026
"Я вже попрощався з життям". Валерій Харчишин розсмішив історією про "передсмертне повідомлення" дружині з літака Співак розповів про реакцію дружини
Скільки часу можна приймати ліки для зниження холестерину 4 мая 2026
Виявляється, що це залежить від результату.