24 ноября 2023
Таганський суд Москви вважає компанію Google "винною в адміністративному правопорушенні": за відмову видалити правдиві факти про війну Росії проти Україні. Google LLC присудили адміністративний штраф у розмірі чотирьох мільйонів рублів.
Претензії Роскомнагляду до Google пов'язані із відмовою компанії видаляти "заборонену в РФ інформацію", зокрема, на YouTube.
Протягом останніх років найбільші інтернет-сервіси – Google, Telegram, Facebook, Twitter, TikTok, Wikimedia Foundation, Twitch – неодноразово притягувалися до відповідальності через так званий "заборонений контент".
Російськими судами компаніям було призначено багатомільйонні штрафи.
Як ми вже писали, в тимчасово окупованому Криму створений Росією Ленінський районний суд півострова оштрафував жінку на 50 тисяч рублів за "дискредитацію російської армії" за допис у батьківському чаті. 30-річна жителька села Виноградне відправила у батьківський чат фото прапора України та підпис із нецензурною лайкою на адресу держави РФ.
Раніше окупанти в Севастополі змусили місцеву жительку публічно просити вибачення за фотографії із синьо-жовтими предметами - соломинками для коктейлів та подушками.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп зробив заяву щодо України 16 июня 2026
Трамп сказав, що зосередиться на припиненні війни в Україні та подивиться, "чи зможемо ми це зробити".
Україна зробила важливий крок на шляху до ЄС 16 июня 2026
Євросоюз, за умови виконання Україною та Молдовою необхідних вимог, може відкрити для них решту п’ять переговорних кластерів вже в липні.
Вищі навчальні заклади Китаю проводять масштабну реорганізацію своїх навчальних програм для відповідності цілям розвитку країни, відмовляючись від тисяч «застарілих» спеціальностей на користь нових, орієнтованих на технології. Про це повідомляє видання South China Morning Post.