1 января 2025
Підлітки загасили снігом Вічний вогонь в Ленінградські області РФ. Інцидент відбувся в Кінгісеппі. Про це повідомляють російські провладні Telegram-канали.
З кадрів опублікованого відео видно, як діти прибігли до пам'ятника і закинули туди сніг.
Правоохоронці встановили, що до інцидету причетні школярі 2013 і 2014 року народження. Матеріал перевірки направили до комісії у справах неповнолітніх.
Співробітники поліції вже провели виховну бесіду з дітьми та їхніми батьками.
Нагадаємо, депутати російської Держдуми планують розглянути проєкт закону, який передбачає підписання іноземцями, що в'їжджають до РФ, "угоди про лояльність".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Фреймут у хустинці та сарафані показалася з дітьми на тлі Карпат 26 июля 2025
Телеведуча Оля Фреймут замилувала карпатськими краєвидами.
США профінансують переозброєння Польщі на $4 млрд 26 июля 2025
Кошти зокрема використають для часткової оплати контрактів на постачання американської військової техніки, зокрема найдорожчої.
Сербія назвала умову підтримки санкцій ЄС проти Росії 26 июля 2025
Міністр у справах Європи Неманья Старович пояснив нинішню позицію Белграда відсутністю безпеки з боку Євросоюзу.