В Росії підлітки знімали на відео спалення Біблії

4 мая 2024

Троє російських підлітків у Новоолександрівську Ставропольського краю записали на відео, як спалюють на мангалі Біблію. Про це повідомляє провладний Telegram-канал Mash dв п'ятницю, 3 травня.

Свою провокацію хлопці супроводжували іронічними зауваженнями, що Біблія буцімто "не загориться, це ж свята книга". 

Місцеві правоохоронці відкрили за фактом цієї події дві статті КК РФ: образа почуттів віруючих та хуліганство. Остання предбачає сім років позбавлення волі.

Учасники "богохульного перформанса" тепер затримані.

Нагадаємо, влада Республіки Татарстан у Росії мають намір залучити юнаків і дівчат з 14 років до праці на підприємствах оборонного комплексу. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Клопотенко показав, як зробити зелений сорбет за 34 грн 11 июля 2025

Шефкухар та ресторатор Євген Клопотенко розказав, як перетворити кріп на сорбет.

Зірка "Району Беверлі-Хіллз" Тіссен замилувала романтичними фото з чоловіком на 20-ту річницю шлюбу 11 июля 2025

Американська актриса Тіффані Тіссен, яка зіграла роль Валері у серіалі "Район Беверлі-Хіллз", та її чоловік Брейді Сміт святкують 20-ту річницю шлюбу.

Дружина Безоса здивувала стриманістю на модному показі в Парижі 11 июля 2025

Схоже, новоспечена дружина мільярдера Джеффа Безоса, Лорен Санчес після весілля вирішила бути дещо стриманішою у виборі свого вбрання. Або принаймні хоч іноді не виставляти на показ своє звабне декольте. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

New Tea 4.5
New Tea

Отзывов: 1

Пологовий номер 7 0.5
Пологовий номер 7

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше