В Росії знову лунають вибухи, аеропорти в Москві закрито

25 августа 2023

У Тульській, Калузській та Московській областях РФ пролунали вибухи. В Росії заявили, що їх атакували дрони та ракети. Про це пишуть місцеві ЗМІ. 

Зокрема, в Міноборони РФ заявили, що їх атакував "київський режим". За словами російських агресорів, безпілотники та ракети амагалися вдарити по цивільним об'єктам але їх збила ППО. 

Натомість, моніторингові канали пишуть, що був атакований зокрема військовий аеропорт Шайковка у Калузькій області, звідки злітають ворожі Ту-22М3.

Також російські пабліки повідомили про вибухи у Тульській області та в підмосковному Наро-Фомінську.

У Москві через атаку дронів закрили аеропорти Внуково і Домодедово. 

Нагадаємо, у ФРН вважають, що атаки безпілотників на російську столицю Москву підпадають під дію міжнародного права і є законними. 

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Найкращий масаж для боротьби з головним болем 6 апреля 2026

Вас турбує головний біль? Тоді спробуйте масаж.

У російському Кстово БПЛА "підпалили" НПЗ Лукойл 6 апреля 2026

Пожежа у промзоні НПЗ здійнялася після тривалої і масованої атаки дронів на Нижньогородську область РФ. Також зафіксовано перебої з електрикою.

Названо орган у тілі людини, який найбільше накопичує жир 5 апреля 2026

Хто б міг подумати, що найбільше жиру збирається в печінці!

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше