В Рязані після атаки дронів повідомили про сильні пожежі в місті

24 января 2025

У російському місті Рязань прогриміли вибухи. Ударні безпілотники знову атакували нафтопереробний завод. Про вибухи та пожежі у п'ятницю, 24 січня, повідомляють місцеві Telegram-канали. 

"Особистого складу оперативних служб не вистачає. Оголошено тривогу: у терміновому порядку всіх викликають на службу. Це загальноприйнята практика навіть під час дрібніших НП. Але не залишає відчуття, що були не готові...", - пише Нова газета Рязань.

Відео публікують в російських соцмережах. 

Також вказується, що горить ТЕЦ.

Раніше повідомлялося, що в Рязані пролунали вибухи

Нагадаємо, російські морські постачання сирої нафти впали до найнижчого рівня з серпня 2023 року.

Росія може покинути список країн лідерів з видобутку нафти

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росія завербувала сотні індійців на війну в Україні: десятки вже загинули 19 декабря 2025

Кремлівські вербувальники заманювали чоловіків обіцянками легальної роботи з високою оплатою та проживанням.

Євген Рибчинський захворів на онкологію та вперше розповів про дві перенесені операції 19 декабря 2025

Євген Рибчинський захворів на онкологію та вперше розповів про дві перенесені операції: це спадкове Він припустив причину появи хвороби

Електрокари, яких краще уникати: складено "рейтинг ганьби" 19 декабря 2025

Електрокари, яких краще уникати: складено "рейтинг ганьби"

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше