В США создали защищенную от подделок 100-долларовую купюру

14 октября 2013

Війну фальшивомонетникам оголосили американці! Найпопулярнішу купюру - стодоларову - тепер буде практично неможливо підробити.

Сьогодні представили нову банкноту із зображенням Бенджаміна Франкліна. На які елементи захисту віднині звертати увагу - розкаже Василь Зима.Підробіть, якщо зможете - кажуть у Федеральній резервній системі. Вперше з 96-ого року, 100 доларова банкнота кардинально оновиться.

Причина проста: у США офіційно переходить з рук в руки майже дев'яносто мільйонів фальшивих доларів, а поза межами країни - 15 мільйонів.

Соня Данбург, менеджер Федеральної резервної системи США:- Сто-доларова купюра має найвищий ступінь захисту. Також ця банкнота найбільш поширена у світі. Прикро, що сто доларів найчастіше підробляють.А нові купюри підробити ой як непросто. Зміни разючі і захист - надсучасний. Тепер уже "зеленню" сто доларів не назвеш, адже нові - блакитно-помаранчевого відтінку.Старий добрий Франклін залишився, але з'явилася блакитна стрічка, яка проходить по центру.

Якщо повернути банкноту, то напис на стрічці Liberty like bells, змінюється на 100 доларів. Також розробники зобразили дзвін, який міняє колір із зеленого на мідний. І додали зображення пера, а ще - портрет президента у вигляді водяного знака, який з'являється, якщо піднести гроші до світла. А також на плечі Франкліна - випукла печатка, яку відчуваєш на дотик.

Соня Данбург, менеджер Федеральної резервної системи США:- Люди повинні розуміти, що вони можуть розраховуватися і старими банкнотами. Якщо у вас в кишені - старі купюри і ви не хочете їх міняти на нові - жодних проблем.З обігу старі банкноти будуть виводити поступово. А новенькі - з'являться уже у лютому.Василь Зима, Новини, телеканал Інтер.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Google Maps появится встроенный голосовой переводчик 15 ноября 2019

Это упростит объяснение нужного вам пункта назначения

Ромбовидная квадрокамера и датчик отпечатков в экране: представлен смартфон Vivo S5 15 ноября 2019

Китайская компания Vivo официально представила производительный смартфон S5, использующий операционную систему Funtouch OS 9 на основе Android 9.0 (Pie).

15 суперпродуктов для молодости и здоровья 15 ноября 2019

Суперфудами (от англ. superfood – супер-еда) называют продукты с высочайшим содержанием витаминов, питательных веществ и микроэлементов. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое