В США создали защищенную от подделок 100-долларовую купюру

14 октября 2013

Війну фальшивомонетникам оголосили американці! Найпопулярнішу купюру - стодоларову - тепер буде практично неможливо підробити.

Сьогодні представили нову банкноту із зображенням Бенджаміна Франкліна. На які елементи захисту віднині звертати увагу - розкаже Василь Зима.Підробіть, якщо зможете - кажуть у Федеральній резервній системі. Вперше з 96-ого року, 100 доларова банкнота кардинально оновиться.

Причина проста: у США офіційно переходить з рук в руки майже дев'яносто мільйонів фальшивих доларів, а поза межами країни - 15 мільйонів.

Соня Данбург, менеджер Федеральної резервної системи США:- Сто-доларова купюра має найвищий ступінь захисту. Також ця банкнота найбільш поширена у світі. Прикро, що сто доларів найчастіше підробляють.А нові купюри підробити ой як непросто. Зміни разючі і захист - надсучасний. Тепер уже "зеленню" сто доларів не назвеш, адже нові - блакитно-помаранчевого відтінку.Старий добрий Франклін залишився, але з'явилася блакитна стрічка, яка проходить по центру.

Якщо повернути банкноту, то напис на стрічці Liberty like bells, змінюється на 100 доларів. Також розробники зобразили дзвін, який міняє колір із зеленого на мідний. І додали зображення пера, а ще - портрет президента у вигляді водяного знака, який з'являється, якщо піднести гроші до світла. А також на плечі Франкліна - випукла печатка, яку відчуваєш на дотик.

Соня Данбург, менеджер Федеральної резервної системи США:- Люди повинні розуміти, що вони можуть розраховуватися і старими банкнотами. Якщо у вас в кишені - старі купюри і ви не хочете їх міняти на нові - жодних проблем.З обігу старі банкноти будуть виводити поступово. А новенькі - з'являться уже у лютому.Василь Зима, Новини, телеканал Інтер.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

70-летняя Алла Пугачева появилась на публике в мини-шортах: фото 23 июля 2019

Алла Пугачева и Максим Галкин посетили музыкальный фестиваль

Употребление кинзы значительно улучшает состояние кишечной микрофлоры 23 июля 2019

Эфирные масла кинзы эффективно уничтожают патогенную флору, освобождая кишечник от бактерий, которые устойчивы к антибиотикам и вызывают отравления. 

Диетологи рассказали о вредной стороне сухофруктов 23 июля 2019

Сухофрукты могут вредить – например, тем, кто пытается похудеть. Их употребление может вызывать резкий рост уровня сахара в крови, предупредили диетологи.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Luminarc  
Luminarc

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое