11 ноября 2024
Українські військові атакували склад в Брянській області в ніч проти 10 листопада. Росіяни зберігали там не тільки снаряди, але й ракети та керовані авіабомби. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО Андрій Коваленко.
"Брянська область, уражено склад БК з артилерійськими боєприпасами, ракетами до РСЗВ, а також КАБами", - зазначив голова ЦПД.
Як ми вже писали раніше, вибухи пролунали в Брянську в ніч проти, 10 листопада. Там велася робота ППО через наліт безпілотників. В районі міста сталися пожежі. Під удар дронів, імовірно, потрапила військова частина.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗМІ опублікували список "мирних" умов Путіна 18 августа 2025
Зокрема мовиться про територіальні поступки, заборону вступу до НАТО та державний статус російської мови.
Найбільший суднобудівний завод РФ позбудеться 70% співробітників 18 августа 2025
Скорочення персоналу одного з найбільших суднобудівних заводів Далекого Сходу зумовлене "відсутністю обсягів виробництва".
Анна Саліванчук спробувала втекти від свого ювілею. Відео 18 августа 2025
Актриса Анна Саліванчук 17-го серпня святкує ювілей - їй виповнилося 40 років. І як Аня не намагалася втекти від свого віку, він її все ж таки наздогнав роком Венери.