10 марта 2025
Новокуйбишевський нафтопереробний завод в Самарській області Росії, що зазнав в ніч проти 10 березня повітряної атаки безпілотників, забезпечує армію РФ паливом. Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО України Андрій Коваленко.
За його словами, потужність даного російського нафтопереробного заводу сягає 8,8 мільйона тонн нафти на рік, що робить Новокуйбишевський НПЗ "одним із десяти найбільших в РФ".
Він додав, що на заводі виробляють широкий спектр нафтопродуктів "критично важливих для транспорту і військової техніки": бензин, дизельне паливо та мазут.
"Для армії РФ цей НПЗ має стратегічне значення, оскільки забезпечує стабільні постачання пального для військових операцій", - резюмував Коваленко.
Як ми вже писали, безпілотники в ніч на 10 березня атакували нафтопереробний завод у Самарській області РФ.
У ніч на 4 березня дрони атакували НПЗ у Сизрані Самарської області Росії. Після вибухів у районі об'єкта почалася пожежа.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Раміна у хижому купальнику показала свій активний вікенд 11 августа 2025
33-річна блогерка Раміна Есхакзай показала, як проводить свої вихідні, займаючись різними активностями.
Європа має брати участь у переговорах про Україну - Макрон 11 августа 2025
Майбутнє України не може бути вирішене без українців, наголосив французький президент.
Китайці придумали «глушник» для поїздів магнітною підвіскою — він потрібен для безшумного проїзду тунелів 11 августа 2025
Китайці придумали «глушник» для поїздів магнітною підвіскою — він потрібен для безшумного проїзду тунелів