В Угорщині заявили, що ЄС заздрить Будапешту та Анкарі

19 сентября 2023

Глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто звинуватив Європейський Союз у лицемірстві та заздрощах. Про це він сказав в інтерв’ю Bloomberg TV, фрагмент із якого у неділю, 17 вересня, опублікував у своєму Facebook.

Таким чином політик відреагував на звинувачення з боку ЄС у недемократичності політичних устроїв Туреччини та Угорщини. 

"Ми повинні усвідомлювати - як турецький уряд, так і угорський, - що всі ті уряди, які йдуть проти міжнародного ліберального мейнстріму, стають об'єктами несправедливих, необґрунтованих, упереджених нападів і звинувачень", - сказав він.

Сійярто вважає, що будь-який європейський політик "був би щасливий виграти вибори з таким відривом", як турецький президент Реджеп Таїп Ердоган чи угорський прем’єр Віктор Орбан.
 
"Тому я вважаю великою перевагою з турецького та угорського боку те, що наші політичні системи стабільні, наших лідерів поважають, і наші лідери користуються підтримкою громадськості, тому що вони виграли вибори і отримали більшість у своїх парламентах", - сказав Сійярто.

"Саме тому Туреччина й Угорщина є предметом заздрості ЄС, коли йдеться про політичну стабільність", - додав Сійярто.

Зазначимо, що Угорщина погрожує зупинити приєднання Швеції до НАТО через "образливий" 10-хвилинний відеоролик, що був знятий шведським суспільним освітнім мовником UR. 

Угорщина звинуватила Україну у зростанні інфляції

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ноги 18-річного сина Дженніфер Лопес не на жарт налякали мережу: фанати благають допомогти йому 21 апреля 2026

Ноги 18-річного сина Дженніфер Лопес не на жарт налякали мережу: фанати благають допомогти йому Окремі коментатори звертають увагу на генетичний фактор

Чинний прем’єр Словенії оголосив про перехід в опозицію 21 апреля 2026

Шанси Роберта Голоба на формування уряду ускладнило призначення речником парламенту лідера проросійської партії Resni.ca.

У Японії стався потужний землетрус - є загроза цунамі 20 апреля 2026

За японською шкалою сейсмічної інтенсивності землетрус досяг рівня 5+, тобто його сила була такою, що людям було важко пересуватися.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

- 5.0
-

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше