В Україні оголосили припинення опалювального сезону

14 апреля 2016

Садочки, школи й лікарні поки що опалюються.

В усіх регіонах України припиняється централізоване теплопостачання, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Станом на 8 ранку 13 квітня в країні працюють 289 котелень (з 21 169). Зокрема, у Вінницькій області — 111, в  Закарпатській — 157, Кіровоградській — 8,  Сумській — 1, Чернігівській — 5 та 7 у місті Київ. Опалення соціальних об'єктів та житлових будинків у м. Енергодар Запорізької області здійснюється  за рахунок атомної електростанції", - зазначили у відомстві.

Серед об'єктів, які поки що опалюються - дошкільні заклади, пологові будинки, навчальні заклади та лікарні. Їхнє опалення триває у зв'язку із підтримкою санітарного режиму, пояснили в Мінрегіоні.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" закликав органи місцевої влади не зволікати з завершенням опалювального сезону у зв'язку з потеплінням ще 1 квітня. У компанії наголошували, що в умовах, коли більшість мешканців багатоквартирних будинків старої забудови не мають можливості індивідуально регулювати опалення в своїх квартирах, подовження опалювального сезону у теплі дні призведе до необґрунтованих витрат споживачів.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Китайские электромобили Kandi поступят в продажу в США по цене от $13 тыс. 4 августа 2020

Пока мир мечтает о недорогом электромобиле Tesla, китайская компания Kandi готовится к продажам в США моделей K27 и K23, стоимость которых с учётом государственной субсидии составляет $13 000 и $22 500 соответственно. То есть, Kandi K27 и K23 — это самые доступные автомобили на электрической тяге на американском рынке. Обе новинки поступят в продажу уже в этом месяце.

Huawei назвала дату анонса своей ОС 4 августа 2020

Новая операционка для ПК будет показана на конференции разработчиков

Эксперты рассказали, когда у украинцев появится иммунитет к коронавирусу 4 августа 2020

Это длительный процесс. Иностранные ученые говорят, что коллективного иммунитета не будет. А вот украинские специалисты НТУ «КПИ им. Сикорского» считают, что в Украине иммунитет может...

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое