В Україні оголосили припинення опалювального сезону

14 апреля 2016

Садочки, школи й лікарні поки що опалюються.

В усіх регіонах України припиняється централізоване теплопостачання, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Станом на 8 ранку 13 квітня в країні працюють 289 котелень (з 21 169). Зокрема, у Вінницькій області — 111, в  Закарпатській — 157, Кіровоградській — 8,  Сумській — 1, Чернігівській — 5 та 7 у місті Київ. Опалення соціальних об'єктів та житлових будинків у м. Енергодар Запорізької області здійснюється  за рахунок атомної електростанції", - зазначили у відомстві.

Серед об'єктів, які поки що опалюються - дошкільні заклади, пологові будинки, навчальні заклади та лікарні. Їхнє опалення триває у зв'язку із підтримкою санітарного режиму, пояснили в Мінрегіоні.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" закликав органи місцевої влади не зволікати з завершенням опалювального сезону у зв'язку з потеплінням ще 1 квітня. У компанії наголошували, що в умовах, коли більшість мешканців багатоквартирних будинків старої забудови не мають можливості індивідуально регулювати опалення в своїх квартирах, подовження опалювального сезону у теплі дні призведе до необґрунтованих витрат споживачів.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как упаковать букет 26 апреля 2019

Все современные цветочные букеты не изготавливаются без специальной упаковки. Она сказывается на красоте итоговой композиции, презентабельности. Используется, независимо от адресата.

Автопортреты на 32 млн пикселей: официально представлен смартфон Xiaomi Redmi Y3 26 апреля 2019

Бренд Redmi, созданный китайской компанией Xiaomi, как и ожидалось, представил смартфон среднего уровня Y3, адресованный прежде всего любителям селфи-съёмки.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Щебет Александра 0.8
Щебет Александра

Отзывов: 1

Пальцун Виталий 0.9
Пальцун Виталий

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое