В Україні відновили видачу "теплих" кредитів

7 октября 2016

Відучора, 6 жовтня, в Україні відновила роботу програма видачі "теплих" кредитів – на заходи, матеріали та обладнання із енергозбереження та енергоефективності. Ще наприкінці липня уряд передбачив на часткові компенсації отримувачам таких кредитів через державні "Ощадбанк" та "Укргазбанк" 100 млн грн.

"Українці, які візьмуть участь у програмі, щоб утеплити власне житло, замінити вікна на енергоощадні, встановити вузли обліку, модернізувати освітлення тощо, отримають від держави безповоротну фінансову допомогу в розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів. Така компенсація надаватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг", – зазначили в Держенергоефективності.

Умови участі ОСББ та житлово-будівельних корпоративів в урядовій програмі з енергоефективності залишили без змін. Їм належить 40-відсоткове відшкодування витрат на утеплення багатоповерхівки. Якщо до складу ОСББ входять субсидіанти, то сума відшкодування більша – у межах від 40% до 70%.

Програму видачі "теплих" кредитів банки призупинили з 6 липня – бо закінчилися гроші, які Кабмін передбачав на часткові компенсації.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Пять старинных натуральных средств против грибка на коже 29 мая 2017

 Некоторые виды грибков, в том числе те, которые вызывают поражение стоп (микоз), рук или волосистой части головы, прекрасно себя чувтсвуют на теплых и влажных участках кожи.

Maze Alpha: безрамочный смартфон с чипом Helio P25 29 мая 2017

Идея смартфона с почти отсутствующими рамками по трём сторонам корпуса из четырёх не так уж и нова — подобное решение было предложено ещё в 2014 году компанией Sharp. Вторую жизнь этот дизайн обрёл после того, как Xiaomi выпустила Mi MIX, а уж за ней последовали другие производители, среди которых встречаются совсем молодые бренды, и Maze – как раз один из них.

"Океан Ельзи" за использование их имени в рекламе заставил кафе бесплатно кормить пенсионеров и бойцов 29 мая 2017

Музыканты придумали "наказание" фастфуду, посоветовавшись со зрителями

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое