26 октября 2022

В Україні з'явився анімаційний серіал про жінку, яка бачила руйнування окупантами Маріуполя та змогла виїхати з міста. "Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя" показує три тижні життя головної героїні та її сім'ї, описані в щоденнику.
Як передає "УП. Життя", Наталія – мешканка Маріуполя – детально розповідає про сувору реальність, в якій опинилися десятки тисяч містян. Наприклад, на п'ятий день повномасштабного російського вторгнення маріупольці розмовляли про зруйновані будинки та коронавірус. При цьому багато хто вже зіткнувся з нестачею продуктів, ліків, почув перші повітряні тривоги.

Створила такий серіал команда громадської організації "Землячки". У YouTube вже є перші три серії (всього буде 23). Епізоди виходитимуть із періодичністю раз на тиждень щоп'ятниці.
"Нашою метою є не лише поширення у всьому світі правдивої інформації про трагедію в Маріуполі, боротьба з російською пропагандою та поширення проблеми вимушених переселенців. Основною метою проєкту є повернення українців додому", – заявили у "Землячках".

Творці наголосили, що над анімацією працювали українські художники, режисери, музиканти та інші спеціалісти.
Серіал також хочуть перекласти англійською мовою, щоб про те, що відбувалося в Маріуполі, дізналося якнайбільше людей.

Перша серія серіалу:
Як писав OBOZREVATEL:
– Американська стрімінгова платформа Netflix уперше планує купити великий пакет українських фільмів. Ймовірно, він складатиметься з 14 кінопроєктів від компанії-дистриб'ютора Film.ua Group.
– Раніше серіал "Слуга народу" з Володимиром Зеленським у головній ролі стрімко завоював шанувальників на Netflix. За кілька днів він став одним із найпопулярніших серіалів на сервісі.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Білик у лазні наробила атмосферних фото 23 апреля 2026
56-річна Білик зазнімкувалася під час релаксу в лазні у Східниці
Розвідка каже про значно вищу боєздатність Ірану, ніж запевняє Трамп - ЗМІ 23 апреля 2026
Близько двох третин іранських військово-повітряних сил все ще залишаються в робочому стані.
У Києві чоловік розмахував перед перехожими сокирою та намагався забрати скутер у підлітка 23 апреля 2026
У Києві чоловік розмахував перед перехожими сокирою та намагався забрати скутер у підлітка. Фото та подробиці Підозрюваному загрожує до п’яти років обмеження волі