В Україні за останні роки попит на секонд-хенд зріс удвічі

15 ноября 2016

Поки нагорі все вирішують, як же боротися з корупцією, насправді ті, хто не при владі, шикуються у довжелезні черги за дешевим одягом. Секонд-хенд стає палочкою-виручалочкою в країні, де нові, а тим більше брендові сукні, пальта і сорочки перетворюються на недоступну розкіш.

Попит на секонд за останні роки зріс удвічі. Журналістка ТСН Наталія Ярмола пішла в дешеві магазини, щоби зрозуміти, чи справді так бідно живуть українці, що за ношений одяг навіть б'ються? Втім, те, що розвідала, – здивувало.

Знімальна група ТСН поїхала до Житомира. Перед дверима секонда – довжелезна черга ще за півгодини до відкриття. А щойно магазин починає працювати, люди влітають усередину та розгрібають усе підряд. Бо шопінг – дешевий. І це ключове слово. За кілограм одягу в день привозу ціна – 179 грн. В інші дні – на сотню дешевше. Тому купити куртку, кілька кофтин, штанів та взуванку можна за копійки.

До слова, щороку ношеного одягу до України завозять більше 100 тонн на суму понад 3 млн грн. І це лише офіційні дані. До держбюджету дилери секонд-хенду платять шалені податки. Ношений одяг став одним із найприбутковіших бізнесів в Україні та увійшов до 30-ки найбільших наповнювачів бюджету. Тепер купа завезених штанів, сорочок, суконь і трусів – справжня індустрія. Яка, як твердять українські промисловці, вбиває українські швейні фабрики.

Але ось дивина. Імпортні речі під час перевірки легко можуть виявитися Made in Ukraine. Просто вітчизняні шати настільки дорогі для кишень звичайних українців, що шиються одразу на експорт. І потрапити до нас за доступною ціною можуть тільки у вигляді найпопулярнішого українського бренду – секонд-хенд.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ТОП-10 ядовитых продуктов, которые мы едим каждый день 22 июля 2017

Официальное заявление Всемирной Организации Здравоохранения, а также сотни исследований, проводимых на протяжении 20 лет, показали, что все разновидности колбас, ветчин, соленого и копченого мяса приводят к серьезным заболеваниям, в частности — к развитию рака

Вера Брежнева и Дженнифер Лопес носят одинаковые комбинезоны со смелым вырезом 22 июля 2017

Эффектный наряд Дженнифер выбрала для танцевального шоу World Of Dance

Четыре универсальные маски для кожи на основе имбиря 22 июля 2017

Имбирь – оказывает на кожу антимикробное, стимулирующее, и тонизирующее воздействие. Корень имбиря способен существенно подтянуть кожу, делая ее более упругой. 

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Capo di monte 0.1
Capo di monte

Отзывов: 1

советую 4.0
советую

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое