В Україні запрацював сервіс оформлення субсидій в Інтернеті

22 ноября 2015

Відтепер в Україні субсидію можна оформити в інтернеті, повідомив в Facebook проект-менеджер системи електронних послуг iGov Дмитро Дубілет.

"Сьогодні ми оголошуємо, що ми завершили всі технічні доопрацювання і запускаємо оформлення субсидій через iGov на всю Україну! Раніше ця послуга була доступна тільки в Дніпропетровській області та ще кількох містах", - написав він.

За словами Дмитра Дубілета, через 1-2 тижні громадяни зможуть подавати заявки на субсидії і отримувати по них офіційну відповідь, при цьому взагалі не відвідуючи центри соцдопомоги.

Він зазначив, що при цьому держава не витратила на новий сервіс ні копійки бюджетних або грантових грошей — все зробили ІТ-волонтери.

Нагадаємо, Мінсоцполітики запустило електронну послугу попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії.

  

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Google ускладнила скасування підписок через «Play Маркет» 22 мая 2026

На платформі Google «Play Маркет» з'явилася нова сторінка управління підписками, яка спростила їх скасування. З іншого боку, сама процедура скасування підписок стала дещо складнішою — система пропонує користувачеві двічі подумати, перш ніж зробити це.

Xiaomi випустила Smart Band 10 Pro з функцією оцінки фізичної втоми 22 мая 2026

Xiaomi випустила Smart Band 10 Pro з функцією оцінки фізичної втоми

Кроуфорд у джинсовому прикиді попозувала для фото з чоловіком, сином і дочкою 22 мая 2026

60-річна супермодель із чоловіком Ренді Гербером і дітьми, Преслі та Каєю зазнімкувалися в джинсах із нагоди колаборації з відомим брендом

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mазда 5.0
Mазда

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше