В Україну з США намагались переслати наркотики та психотропи під виглядом котячих речей

25 марта 2023

Столичні митники за допомогою службового собаки виявили у міжнародній посилці наркотики і психотропи. Їх із США до Львова пересилали у вигляді котячих речей.

Про це повідомили пресслужбі Київської митниці. Заборонені речовини було вилучено.

"Команда Київської митниці у складі кінологині Тетяни та бельгійської вівчарки Харді виявили посилку у якій були смоли канабісу та психотропи у міжнародному експресвідправленні. Харді відреагувала на відправлення, яке прямувало зі США до України, у місто Львів. За декларацією, отримувачеві пересилалися котячі речі, одяг та галантерея", – розповіли в пресслужбі.


За словами митників, серед речей та кондитерських виробів службовий пес відреагував три баночки з жувальними цукерками, три картриджі для паління електронних сигарет та два фольговані блістери з льодяниками.

На етикетках була інформація, яка свідчили про вміст у них заборонених речовин. Фахівці встановили, що у посилці були смоли канабісу та особливо небезпечний психотроп – тетрагідроканнабінол, обіг яких в Україні заборонено. Цукерки та картриджі вилучено.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Київські митники виявили у міжнародній посилці насіння конопель з психотропами на 2,5 млн грн. Заборонений "товар" відправляли з України до Казахстану, заховавши його в кавомолку.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ектор Хіменес-Браво показав, як приготувати домашній майонез з варених яєць 24 апреля 2026

Ектор Хіменес-Браво показав, як швидко приготувати домашній майонез з варених яєць

"Найкрасивіша знаменитість в світі" зʼявилася на червоній доріжці в грайливій сукні зі сміливим декольте 24 апреля 2026

"Найкрасивіша знаменитість в світі" зʼявилася на червоній доріжці в грайливій сукні зі сміливим декольте. Фото Актриса відвідала прем'єру фільму "Диявол носить Prada"

Лілія Ребрик попозувала перед камерою в ефектному луці з колготами в сіточку 24 апреля 2026

44-річна телезірка попозувала для фото в корсетному топі, жакеті кольору марсала і сітчастих колготах

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше