В уряді ФРН пояснили, чому німці платитимуть за газ більше

17 августа 2022

Міністр економіки та енергетики Німеччини Роберт Габек вважає, що без нової газової націнки (Gasumlage) для кінцевих споживачів настав би колапс німецького енергетичного ринку внаслідок недопоставок російського газу. "Це важкий крок, але він необхідний, як і багато інших рішень у наші дні", - заявив міністр в інтерв'ю програмі Heute journal німецького громадсько-правового телеканалу ZDF, витяги з якого опубліковані у понеділок, 15 серпня.

Саме через це влада ФРН ухвалила рішення дозволити енергокомпаніям стягувати зі споживачів за постачання газу додаткову плату понад обумовлені в контрактах тарифи.

В результаті сім'ї, яка проживає в індивідуальному будинку та має річне енергоспоживання 20 000 кВт∙год, доведеться додатково заплатити за теплу воду та опалення 484 євро на рік (близько 40 євро на місяць), підрахувало інформаційне агентство dpa.

За оцінками Інституту німецької економіки в Кельні, додаткові витрати для домогосподарства на одну особу з житлоплощею 60 кв. м становитимуть близько 203 євро на рік (17 євро на місяць) та близько 542 євро на рік (45 євро на місяць) для сім'ї в індивідуальному будинку площею 140 кв. м.


Планується, що Gasumlage буде запроваджена з 1 жовтня 2022 року і діятиме до квітня 2024 року. Проте німецькі закони захисту прав споживачів вимагають завчасно повідомляти клієнтів про майбутні підвищення. У зв'язку з цим вперше німецьким домогосподарствам доведеться платити націнку, швидше за все, у листопаді чи грудні.

Джерело: Українська служба DW

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дослідники довели, що Омега-3 можуть покращити здоров’я мозку 6 декабря 2022

Більше підтверджень того, що добре для серця – добре для голови.

Роберт Паттінсон уперше показався на офіційному заході зі своєю дівчиною 6 декабря 2022

Роберт Паттінсон уперше показався на офіційному заході зі своєю дівчиною. Фото пари Пара разом вже близько чотирьох років

Брітні Спірс показала рідкісне фото молодшого сина та зворушливо звернулася до ображених на неї дітей 6 декабря 2022

Брітні Спірс показала рідкісне фото молодшого сина та зворушливо звернулася до ображених на неї дітей Співачка вже давно не бачила синів через скандал з її відвертими фото

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ана космо 5.0
Ана космо

Отзывов: 2

Neo 5.0
Neo

Отзывов: 1

Kursoviks 0.1
Kursoviks

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое