12 июля 2024
Суд в Узбекистані призначив два роки й шість місяців примусових робіт 26-річному Шавкату Йулдашеву у справі про найманство за участь у війні проти України у лавах ПВК Вагнер. Про це в четвер, 11 липня, повідомив російський незалежний ТГ-канал Astra.
Повідомляється, що Йулдашев виїхав до Росії на заробітки у 2019 році, а в 2021 році його засудили на сім років позбавлення волі за статтею про наркозлочини.
Восени 2022 року він пішов на війну у складі ПВК Вагнер. В Узбекистан повернувся у серпні 2023 року, де його згодом затримали.
Раніше повідомлялося, що в Норвегії суд виніс вирок екс-"вагнерівцю", який побив свою подругу, бо приревнував її до таксиста, і напав на бармена, що відмовився продати йому зайву порцію алкоголю.У січні 2023 року Андрій Медведєв незаконно перетнув кордон та попросив політичного притулку в Норвегії.
Росіянин тоді заявляв, що він нібито готовий давати свідчення проти ватажка ПВК Вагнер Євгена Пригожина.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як вживати сухофрукти, щоб вони приносили лише користь 12 июня 2026
Сухофрукти - це хороший варіант, але з ними треба вміти поводитися.
ЄС вбачає загрозу у сербських паспортах для росіян 12 июня 2026
У Брюсселі наголошують на необхідності узгодження візової політики Сербії з правилами Євросоюзу.
У Києві чоловік напав із ножем на знайомого колишньої співмешканки 12 июня 2026
У Києві чоловік напав із ножем на знайомого колишньої співмешканки. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі