В Вашингтоне на месте исторического почтового здания построят роскошный отель

12 сентября 2013

Розкішний готель, що має з'явитися на місці поштового офісу Вашингтона, представили у США.

У історичній будівлі, що знаходиться між Білим Домом та Капітолієм, зібрали журналістів, архітекторів та дизайнерів. Про новий проект розповів особисто Дональд Трамп - забудовник, відомий бізнесмен та телезірка. Він представив дизайн кімнат, розповів про величезну бальну залу та дев'ятиповерховий ресепшн-холл. На все це витратять 200 мільйонів доларів і планують завершити реконструкцію за два роки.

Дональд Трамп, бізнесмен, власник будівельної компанії:

- Ми дуже пишаємося цим проектом, для мене це немов велика картина. Мої друзі витрачають шалені гроші на мистецтво, а для мене мистецтво - ось такі реконструкції. Це те, що світ може побачити і оцінити.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В літаку Трампа виникли технічні проблеми по дорозі до Давосу - ЗМІ 21 января 2026

Згодом ЗМІ оновив публікацію і додав, що літак Трампа все ж успішно приземлився на базі Ендрюс.

Малюки Періс Хілтон підтримали зіркову маму на прем'єрі фільму про неї. Фото 21 января 2026

Американська світська левиця, співачка та діджейка Періс Хілтон 20-го січня відвідала прем'єру документального фільму про себе, Infinite Icon: A Visual Memoir, що відбулася в Лос-Анджелесі.

Трамп заявив, що його Рада миру зможе замінити ООН 21 января 2026

Звинувативши ООН в бездіяльності Трамп переключився на союзників США по НАТО, піддавши сумніву їхню готовність прийти на допомогу.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше