1 августа 2025
Квартиру теле- та радіоведучої Катерини Соляр було розтрощено внаслідок чергового обстрілу Києва росіянами.
Як виглядає її житло тепер, дівчина показала у моторошних відео. Перше з них вона зняла через кілька хвилин після прильоту.
"Сьогодні вперше, може, вдруге максимум за всю війну я вирішила лягти в коридорі на підлозі. І, певно, це те, що мене зараз врятувало", - зізналася Катерина.
Знімаючи цю сторіс, Соляр іще не здогадувалася, яке жахіття незабаром переживе
Вибухом у квартирі ведучої вирвано вхідні двері
Соляр опанувала себе і вже через кілька хвилин стала знімати на відео наслідки прильоту
На цьому всіяному уламками скла ліжку цієї ночі дивом ніхто не спав
Ось тут, на підлозі в коридорі Катерина вирішила провести ніч і, ймовірно, це врятувало її життя
Нагадаємо, під час одного із попередніх липневих обстрілів столиці було зруйновано квартиру батьків "Міс Україна International"-2018 Богдани Жупаніної. У червні ж балістикою розтрощило оселю співаків Тараса та Олени Тополь.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Без розумних окулярів із ШІ людям буде важко конкурувати в майбутньому 1 августа 2025
Без розумних окулярів із ШІ людям буде важко конкурувати в майбутньому
Сенатори США запропонували $54,6 млрд для України 1 августа 2025
Новий законопроєкт зокрема передбачає використання відсотків, отриманих від заморожених російських активів у США, для фінансування допомоги Києву.
Цунамі пошкодило російську базу атомних підводних човнів на Камчатці 1 августа 2025
Супутникові знімки компанії Umbra Space свідчать, що одна із частин пірса на базі змістилася.