Ведущие "Евровидения 2019": первое официальное фото

12 марта 2019

У "Евровидения 2019" будет четверо ведущих

 

 

Пока в Украине скандалы вокруг Нацотбора утихают, на сайте международного конкурса появилось первое официальное фото ведущих "Евровидения 2019".

В 2019 году ведущими "Евровидения" стали: Эрез Таль (журналист, режиссер, теле- и радиоведущий), Бар Рафаэли (топ-модель), Асси Азар (телеведущий) и Люси Айоуб (поэт, теле- и радиоведущая). 

www.segodnya.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кому не можна їсти виноград, хоча він дуже корисний 5 апреля 2026

Попри користь винограду, вживати його можна не всім.

Вчені вперше спостерігали, як щось всередині потоку світла рухалося швидше за нього 5 апреля 2026

Світло — фотони — має одночасно властивості хвилі і частинки. І як будь-яка хвиля, включаючи ті, що біжать по поверхні води, струмені світла течуть, створюючи в просторі-часі характерні для звичайної води візерунки. Вчені вперше продемонстрували це на незвичайному явищі, коли вихори у воді починають рухатися швидше за сам потік. Виявилося, що світло також створює вихори, які рухаються швидше за швидкість світла.

Стало відомо, як правильно доглядати за губами 5 апреля 2026

Губам у холодну пору року потрібен особливий догляд.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Профі Строй 5.0
Профі Строй

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше