11 ноября 2023
Перша ракетка Україна Еліна Світоліна, яка напочатку листопада завітала в Україну, подякувала захисникам підрозділу "Хартія".
У мережі вона оприлюднила фотозвіт з Харкова, показавшись разом із письменником Сергієм Жаданом та керівником добровольчого піздрозділу і бізнесменом Всеволодом Кожемякою.
"Від перших днів повномасштабної війни я підтримую добровольчий підрозділ "Хартія" який був заснований патріотами Харкова, а тепер є потужною бригадою у складі Національної гвардії України.
Для мене велика честь особисто подякувати героям. Наші найкращі хлопці та дівчата, низький уклін вам. Визвольна боротьба триває, і я закликаю всіх не зупинятися та підтримувати тих, хто нас захищає! Тільки разом ми зможемо перемогти. Слава Україні!", - написала Світоліна.
Нагадаємо, у листопаді минулого року Світоліна як амбасадор платформи United24 разом із Зеленським та іншими учасниками обговорювали план підтримки України.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Рубіо пояснив заяву Трампа про зброю для України "коштом НАТО" 12 июля 2025
Американська сторона закликає союзників передати необхідні озброєння Україні зі своїх запасів, а потім придбати заміну в США.
52-річна Гвінет Пелтроу в декольтованому купальнику зазнімкувала свої стрункі форми 12 июля 2025
52-річна американська актриса Гвінет Пелтроу, яку недавно сфотографували у бікіні в Італії, показала свої стильні літні луки.
Росія зробила Францію "основною мішенню" в Європі - голова Генштабу 12 июля 2025
Москва на інформаційному рівні веде проти Парижа потужну кампанію, але застосовує й саботажі та диверсії.