14 марта 2024
Акторка Ірина Сопонару вирішила докинути фітнесмотивації своїм підписницям та підписникам, заселфившись у спортзалі. 37-річна зірка вирішила бути чесною і показати, так би мовити, своє фітнес-обличчя.
"Ну ви пойняли: вена на чолі, ніздрі роздуті, сльози в очах - значить, Ірочка в залі", - відзвітувала Сопонару в Insta-сторіс.

У перерві між підходами не гріх і фітнес-селфі зробити
До речі, напередодні, демонструючи аудиторії свій лук дня, Ірина посвітила фігурою у спідньому, переконливо довівши, що не дарма гарує в залі.

Сопонару вже готова і до весни, і до літа
Як відомо, Сопонару готується до весілля зі своїм нареченим-британцем. Воно має відбутися в травні.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Польщі торік зареєстрували близько 10 тисяч новонароджених українців 20 января 2026
У Польщі перебуває від 2 до 2,5 млн громадян України. Значна частина з них постійно перебуває в Польщі, частина приїжджає на сезонні роботи.
ГУР розкрило характеристики нового дрона росіян Герань-5 19 января 2026
Безпілотник нагадує іранський Karrar, більшість блоків ідентичні аналогічним блокам з інших алабузьких Гераней.
У Києві легковик на швидкості протаранив вантажівку: авто перетворилось на купу металу, є загиблий 19 января 2026
У Києві легковик на швидкості протаранив вантажівку: авто перетворилось на купу металу, є загиблий. Фото Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі