Вибори на Тайвані: переміг неприйнятний Китаю кандидат

14 января 2024

На Тайвані більшість голосів на президентських виборах в суботу, 13 січня, здобуває чинний віцепрезидент Лай Чін-те, повідомляють міжнародні ЗМІ.

Він представляє правлячу Демократичну прогресивну партію. Лай заявляв, що Тайвань вже суверенна держава, тому оголошувати про його незалежність необов’язково. Цієї ж позиції дотримується чинна президентка Тайваню Цай Інвень, чиїм заступником був Лай.

Тому Китай неодноразово називав Лая "небезпечним сепаратистом" та відмовлявся від переговорів. Натомість сам політик заявляв, що бачить майбутні відносини з Китаєм Лай братськими, але планує й надалі зміцнювати оборону острова.

Нагадаємо, у разі збройного конфлікту Китаю з Тайванем збитки для світової економіки можуть становити 10 трлн доларів або 10% світового ВВП.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

BSA Global: надійна та вигідна доставка комерційних вантажів до ОАЕ 9 апреля 2025

Міжнародні вантажоперевезення мають велике значення для розвитку бізнесу. Об’єднані Арабські Емірати займають особливе місце в світовій економіці

Більшість американців назвали поганою ідею анексії Канади та Гренландії 8 апреля 2025

Коментарі Трампа щодо територіальної експансії позитивно оцінили 51% виборців-республіканців, а 28% - негативно

Франція визнала допомогу Україні своїм пріоритетом 8 апреля 2025

Країна переорієнтовує свої стратегічні орієнтири на розвиток міжнародного партнерства, яке відповідає її цінностям, та допомогу тим, хто найбільше її потребує.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

luxnet.io 0.1
luxnet.io

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше