4 мая 2012
На днях в Днепропетровске выбрали самую красивую студентку. За корону «СтудМисс Днепропетровщина 2012» боролись 10 студенток местных вузов. Все они прошли предварительный кастинг. Любопытно, что главной темой конкурса стал... футбол. Видимо, организаторы постарались напомнить еще раз о приближающемся чемпионате Евро-2012, который скоро стартует в Украине.
Поэтому красавицы-студентки не только дефилировали в вечерних платьях и спортивной одежде, но и покоряли жюри своими познаниями о футболе. К слову, одной из участниц «СтудМисс Днепропетровщина 2012» была студентка ДНУ Алина Семененко, которая представляла Украину в проморолике к Евро-2012.
Однако, несмотря на свою «раскрученность», в этом конкурсе девушке удалось получить лишь титул второй вице-мисс. Победительницей же стала студентка Финансовой академии Ольга Иванко, покорившая жюри своим артистизмом. Она представит наш город на всеукраинском конкурсе. А корона первой вице-мисс досталось студентке НГУ Кристине Цыбуленко.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
segodnya.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
НАТО розмістить ударну бригаду на кордоні з Росією - ЗМІ 27 сентября 2025
Командування НАТО в Європі затвердило спільний план дій генштабів збройних сил Швеції та Фінляндії.
Китай зробив крок до сонячних панелей з напругою 2000 В — це допоможе знизити втрати під час передачі енергії 26 сентября 2025
Китайська компанія Datang через дочірню структуру Datang Hainan Energy Development відкрила першу у світі базу для перевірки та сертифікації фотоелектричних систем з напругою 2000 В. Об'єкт, розташований у Вэньчані в китайській провінції Хайнань, дозволить випробовувати високовольтні сонячні системи в умовах прибережного тропічного клімату з солоними туманами та спекотною погодою, що сприятиме реалізації подібних проектів у майбутньому.
ЗМІ дізналися, скільки чоловіків віком 18-22 років в'їхало в Польщу 26 сентября 2025
Прикордонна служба Польщі зафіксувала 53 тисячі перевірок чоловіків, громадян України, в цій віковій категорії.