30 ноября 2024

У Києві співробітники СБУ затримали блогера, який у соцмережах вихваляв вище військово-політичне керівництво країни-агресора Росії та виправдовував окупацію України. Раніше він вже мав проблеми із законом через поширення кремлівської пропаганди.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ Служби безпеки України у столиці та Київській області. Зловмиснику повідомили про підозру.
"Так, у Києві затримано 51-річного блогера, який уже має вирок за поширення кремлівської пропаганди, але під час випробувального терміну повторив злочин", – йдеться в повідомленні.
Як зазначили в Службі безпеки, зловмисник викладав у мережі ТікТок провокаційні стріми, в яких вихваляв вище військово-політичне керівництво країни-агресора Росії та виправдовував окупацію України.

За фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників відкрито кримінальне провадження. Затриманому повідомили про підозру.
Нагадаємо, Служба безпеки України затримала настоятеля храму Харківської єпархії УПЦ МП, який співпрацював з російськими окупантами. 43-річний протоієрей на замовлення агресора зливав інформацію про Сили оборони України в Харківському регіоні.
Як повідомляв OBOZ.UA, співробітники Нацполіції та СБУ викрили мешканця Київської області, який підпалив двері приміщення поштового відділення. За інформацією слідства, зловмисник за обіцяну винагороду виконував завдання ворожої спецслужби.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Роналду похизувався рельєфним тілом у самих боксерах. Фото 20 декабря 2025
40-річний капітан та нападник саудівського клубу "Ан-Наср" і збірної Португалії з футболу Кріштіану Роналду вразив шанувальників новим фото свого тіла.
Прага продовжила Чеську ініціативу для України на 2026 рік 20 декабря 2025
Підтримка України "сама собою зрозуміла", запевнив новий міністр оборони країни Яромір Зуна.
Полякова у спокусливих луках вдала з себе сніжинку в новорічному кліпі 20 декабря 2025
46-річна співачка Оля Полякова потішила шанувальників новорічною музичною новинкою, яка отримала назву "Жінка Сніжинка".