У Києві викрили учасників організованої злочинної групи, які викрадали людей на замовлення

10 ноября 2023

Правоохоронці викрили в Києві учасників організованої злочинної групи, яка викрадала на замовлення та утримувала в неволі десятки людей. Зловмисникам загрожує від п'яти до десяти років в’язниці.

Правоохоронці провели обшуки та звільнили 20 людей. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Зловмисники облаштували в Одесі "реабілітаційний центр" для нібито лікування нарко- та алкозалежних громадян.

Через сайт під виглядом примусового лікування зловмисники приймали замовлення на викрадення людей із поміщенням їх у "реабілітаційний центр". Послуга коштувала від 30 до 40 тис. грн, а утримання в "центрі" за місяць становило 20 тис. грн.


Після того, як зловмисники отримували гроші, за "пацієнтом" виїжджали чоловіки спортивної статури та примусово доправляли його в "реабілітаційний центр". Їх утримували упродовж тривалого часу без їхньої згоди, правових підстав і належної медичної чи психологічної допомоги.

Крім того, правоохоронці перевіряють інформацію щодо систематичного введення потерпілим наркотичних засобів та умисного зараження ВІЛ.

Силовики задокументували одне з викрадень на замовлення в Оболонському районі Києва. Після отримання 40 тис. грн винагороди трьох осіб затримали.





Нагадаємо, у Києві правоохоронці затримали двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному позбавленні волі знайомого. Зловмисники через борг викрали й утримували 19-річного потерпілого.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Надвірнянському районі Івано-Франківської області жінка, яка є внутрішньою переселенкою, викрала двох дітей своєї знайомої та вдарила обухом сокири старшу 12-річну дочку постраждалої. Всі ці дії нападниця скоїла, скориставшись відсутністю багатодітної матері на місці.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Арабські країни відмовили Трампа атакувати Іран - ЗМІ 16 января 2026

Саудівська Аравія, Катар і Оман активно відмовляють президента США від нападу, побоюючись серйозних наслідків у регіоні.

Бріджит Макрон за діджейським пультом зіграла для хворих дітей і потанцювала з ними у Діснейленді. Відео 16 января 2026

Перша леді та дружина президента Франції Емманюеля Макрона, Бріджит Макрон організувала благодійні заходи для хворих діток у паризькому Діснейленді.

80-річна Хелен Міррен застерегла молодь від пластики обличчя і розповіла, чому сама її не робила 16 января 2026

Британська акторка Хелен Міррен у розмові з журналом Elle поміркувала про жіночу красу та стандарти, через які у людей з'являються комплекси і бажання звернутися до пластичного хірурга.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medosmotra.net 4.4
Medosmotra.net

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше